Kursy indywidualne

dzieci, młodzież, dorośli

• Szukasz kursu dopasowanego do Twoich potrzeb?

• Potrzebujesz szybkich rezultatów?

• Chcesz ustalić najdogodniejszy dla Ciebie termin?

Zapraszamy na indywidualne kursy językowe w

Centrum Kształcenia SMART.

Informacje

PROGRAM NAUCZANIA jest tworzony przez lektora wspólnie z Uczniem. To nasi Uczniowie decydują o tym w jakiego rodzaju zajęciach chcą uczestniczyć (konwersacje, przygotowanie do egzaminu, język biznesowy itp.), które umiejętności językowe chcą najbardziej rozwijać a także z jaką częstotliwością mają odbywać się zajęcia.

Dostosowujemy program indywidualnie do każdego ucznia. Pracujemy również na specjalnych materiałach z dziećmi dyslektycznymi.

TERMINY ZAJĘĆ są dopasowywane do potrzeb Uczniów. Oferujemy zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, popołudniowych oraz wieczornych. Zajęcia można odrabiać online z lektorem.

MIEJSCE ZAJĘĆ to nasza szkoła przy ul. Teligi 35 w Krakowie lub proponujemy zajęcia online na stabilnej platformie internetowej.

PŁATNOŚCI za naukę uczeń dokonuje w wygodnych miesięcznych ratach.

Aby obniżyć koszt kursu proponujemy zajęcia w parach lub grupach kilku osobowych (np. ze znajomymi, rodziną). Więcej informacji w zakładce "Kursy na zamówienie".

Cennik:

Kursy trwają od 7.09.2020 – 11.06.2021

(9 rat miesięcznych: IX- V)

1 x w tyg. 60 min

(lektor polski lub native speaker)  Rata miesięczna: 299zł

2 x w tyg. po 60 min

(lektor polski lub native speaker) Rata miesięczna: 549 zł

Wszystkie materiały w cenie kursu (podręcznik, ćwiczenia, platforma online).

2010 - present

© 2020 by Centrum Kształcenia SMART.