© 2019 by Centrum Kształcenia SMART.

O Centrum

Nauka języka często wydaje się długą i żmudną wędrówką przez gąszcz czasów i idiomów, których nie sposób zapamiętać.

W Centrum Kształcenia SMART nasi lektorzy zrobią wszystko, żeby ta wędrówka stała się przygodą Twojego życia.

Mówimy stanowcze NIE nudnym, biernym ćwiczeniom, które nie mają nic wspólnego z praktycznym używaniem języka.

Wierzymy, że zapamiętujemy tylko to, co jest dla nas osobiście ważne i interesujące, dlatego też nasze kursy zawsze poprzedza nie tylko dokładna analiza potrzeb językowych kursantów, ale też ich zainteresowań i pasji.

Lektorzy

Centrum Kształcenia SMART powstało, by dostarczać swoim klientom usług językowych na najwyższym poziomie.

Skuteczność nauczania i zadowolenie naszych słuchaczy to nasz priorytet.

Nasi lektorzy pracują w oparciu o motywacyjny system wynagrodzeń, co gwarantuje, że lektor dołoży wszelkich starań, by grupa nauczyła się jak najwięcej.

Wszyscy lektorzy którzy uczą w naszym Centrum posiadają min. 5 lat doświadczenia w nauczaniu dzieci i dorosłych.

Porozumiewanie się w obcym języku wymaga nie tylko znajomości gramatyki i słownictwa, ale też umiejętności dopasowania się do naszego rozmówcy i doboru odpowiednich wyrażeń do konkretnej sytuacji.

Nasze kursy pomogą Ci nie tylko zdać trudny egzamin, ale też stać się sprawnym i pewnym siebie użytkownikiem języka.

Metody nauczania

Na kursach j. angielskiego szczególny nacisk kładziemy na komunikację.

Zajęcia rozwijają wszystkie umiejętności językowe (mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie) symulując realne sytuacje z życia codziennego.

Metody pracy podczas zajęć obejmują dużą ilość dialogów (konwersacji), dzięki którym wprowadzane jest słownictwo oraz struktury gramatyczne w konkretnych, praktycznych sytuacjach.

Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, a uczestnicy kursu mogą spotykać się ze swoimi lektorami na indywidualnych konsultacjach.

Wszystkim naszym słuchaczom oferujemy dokładną, analizę postępów.

Korzystamy z oryginalnych materiałów językowych oraz z podręczników renomowanych wydawnictw.

Dlaczego nasze Centrum?

Jako jedyna szkoła w naszym rejonie Krakowa oferujemy:

- bezpłatne konwersacje z native speakerami w ramach naszych kursów dla dzieci, młodzieży i dorosłych

- zajęcia dla dzieci w wieku 2-7 lat licencjonowaną metodą TEDDY EDDIE

- cotygodniowe maile informujące rodziców o przerabianym materiale

- dokładną analizę postępów kursantów mającą na celu optymalizację metod nauczania (same oceny/procenty często niewiele mówią o rzeczywistych postępach)

- możliwość odrobienia nieobecności na zajęciach podczas indywidualnych konsultacji z lektorem

- stały dostęp do dodatkowych  materiałów online i aplikacji mobilnych ułatwiających naukę